Де Волан – готель у центрі Одеси

Франц де Волан – перший архiтектор Одеси.
De Volan -новий елегантний бутiк-готель у iсторичнiй частинi Одеси. Ми не випадково збудували його саме в цьому мiсцi i присвятили одному з великих одеситiв – Францу Сент де Волану/ François Sainte de Wollant
Отель De Volan

“De Volan” – новий елегантний бутік-готель у історичній частині Одеси. Ми не випадково збудували його саме в цьому місці і присвятили одному з великих одеситів – Францу Сент де Волану.

Франц де Волан – перший архітектор Одеси.

Де Волан розробив план історичного центру нашого міста. Тут ми і збудували готель і назвали на його честь. Готель “De Volan” – данина поваги великому маестро архітектурної та інженерної науки.

Готель зручно розташувався на перетині ділового, культурного, торгового та розважального життя Південної Пальміри.

Від нас легко дістатися будь-якої точки міста. Поруч і легендарний Привіз, і залізничний вокзал, і театр музичної комедії, і одеська канатна дорога, і катакомби, і море…

Ви приїхали у відпустку, у відрядження, приймаєте ділових партнерів – наш гостинний бутік-готель задовольнить найсуворіші вимоги, а персонал передбачить Ваші бажання. І Ви точно захочете повернутися до “De Volan” знову і знову.

У нашому бутік-готелі всього 13 номерів, зате яких!

Кожен номер – це найвищий рівень комфорту для наших Гостей. Як Франц Де Волан віз кращі матеріали для будівництва Одеси, так і ми вибирали зручні та функціональні меблі, предмети інтер’єру, текстиль та міні-парфумерію для кожного номера.

Зручні ліжка забезпечать міцний, здоровий сон та бадьоре, радісне пробудження.

Ми впевнені, що створили ідеальний бутік-готель, яким би його спроектував великий Франц Де Волан.

Бронювання номера на нашому сайті або за телефоном

При прямому бронюванні через сайт готелю або по телефону, Гість отримує від нас компліменти у подарунок:

  • Безкоштовне підвищення категорії номера (за можливості).
  • Спеціальні пропозиції для бронювання номерів за найвигіднішими умовами, які зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.
  • Ви стаєте учасником Програми для постійних гостей та отримуєте право на знижки та додаткові привілеї (приємні компліменти від готелю).
Login Form
Register Form